Już od tygodnia walczymy z porządkiem na siedlisku. Ogrom trawy po pasa do skoszenia, robienie nasadzeń, wielkie zakupy, bo chcemy po 15 lipca już Was gościć. No początku będzie skromnie, ale tanio 😉 Kupiliśmy już całkiem spory basen na upalne dni, na chłodne będzie bania i sauna. Jak już uporządkujemy teren pozostanie nam infrastruktura campingowa. Punkt serwisowy, rozprowadzenie prądu i wody i zainstalowanie kontenera sanitarnego. Zobaczcie na zdjęciach jak przez ten tydzień walczyliśmy i co udało się zrobić 🙂
















































Zostaw odpowiedź